O Firmie

Drewno to nasze życie i pasja. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, cieszymy się uznaniem swoich klientów. Naszą wizją jest pozycja lidera w branży ciesielskiej, będącego kreatorem nowego podejścia do roli drewna w budownictwie. Realizujemy to poprzez naszą misję, przez którą rozumiemy kompleksowe przeprowadzenie powierzonych nam zadań – od przygotowania materiałów, przez fachowe doradztwo aż po finalny montaż lub sprzedaż wysokiej jakości konstrukcji.

 

Świadczymy usługi związane z szeroko pojętym tematem drewna – produkcję, sprzedaż, montaż. Tworzymy konstrukcje drewniane wg pomysłu inwestora, posiadając jednocześnie wiele gotowych projektów. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, ciągle poszerzamy wachlarz naszych usług. Wychodzimy naprzeciw wizji i oczekiwań nabywcy. Jesteśmy w stanie stworzyć każdy projekt, w którym dominuje drewno. Prócz domów szkieletowych i klasycznych konstrukcji , w  swoim dorobku posiadamy wiele ciekawych realizacji, takich jak: domek posadowiony na palach akacjowych, domek na drzewie, wieże obserwacyjną, itp.  jesteśmy gotowi na nowe, ciekawe wyzwania.

 

Posiadamy bardzo bogaty park maszyn, inwestujemy również w kapitał ludzki, gdyż uważamy, że w nim tkwi nasz sukces. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, którzy swoim doświadczeniem, zdobytym na rynkach skandynawskich, francuskim i niemieckim, są jednymi z najlepszych w kraju w dziedzinie konstrukcji drewnianych.

 

Jesteśmy firmą w której tradycja i nowoczesność wzajemnie się uzupełniają. Nieustannie podążamy za nowymi rozwiązaniami technologicznymi, jednocześnie zachowując tradycyjne podejście ciesielskie, wykorzystywane w naszych realizacjach. Powierzając nam określone zadanie możecie mieć Państwo pewność, że zostanie ono wykonane z należytą dbałością przez wysokiej klasy fachowców.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.